Yükleniyor
AUTOMECHANIKA 2021 PLUS

Değerli dost ve müşterilerimiz,

Artık geleneksel olduğu gibi bu yıl da 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşen Automechanika İstanbul’a partnerimiz Koyuncuoğlu Oto Klima ile birlikte katılım sağladık.

Yoğun ziyaretçi akınına uğrayan fuarda ürünlerimiz de ilgi odağı olmayı sürdürmüştür.
Sergilediğimiz güncel ürünlerimizin müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz tarafından beğeni kazanması bizim için de övünç kaynağı olmaya devam ediyor.
 

Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi, EG Makina’ nın yenileme ve revizyon firmaları için özel tasarladığı Havasız Kumlama makinası insan sağlığına verdiği önem, yüksek verimlilik ve zaman tasarrufu açılarından takdir edilmeye devam ediyor.
 

Sergilediğimiz ürünlerden Klima Gaz Dolum İstasyonlarımız Huge R134a ve Huge R1234yf ile ilgili tüm detayları sitemiz sayfalarında bulabilir ve ilginiz çeken tüm konularda ilave bilgi almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz sizlerle konuşmanın bizleri memnun edeceğinden kuşkunuz olmasın.

2021 Automechanika beğeni kazanan ürünlerimizi hatırlatılmamız gerekirse, Huge R134a – 12V nin kullanım alanı genişliği güçlü duruşu ve arazi şartlarında tüm Traktör, İş makinası ve Askeri Araçlara yerinde hizmet verebilecek olması ona ayrı bir önem kazandırıyor.

Diğer Klima Gaz Dolum İstasyonlarımız da kolay kullanım özellikleri ve sağlam yapılarıyla uzun yıllar servislerin hizmetinde olmaya devam edecekler. Bunlar arasında Huge Plus Serisinin ayrı bir yeri var.
Lütfen sitemizden bu ürünlerimizi incelemeyi ihmal etmeyiniz.
 

Kaçak Detektörü ve Yeni Nesil Klima Gazı Analiz (r1234yf) cihazlarımızı kullanımınıza sunmaktan mutluyuz.

Ayrıca yine gururla sergilediğimiz Klima Sistem Yıkama Cihazları, Kalorifer Petek Temizleme Cihazlarımızı da unutmamak gerekiyor.
 

Fuarlarda buluşmak, satış ile başlayan dostluğumuzu pekiştirmek, yanımızda olmanızın verdiği güven ve sıcaklıkla geleceğe daha iyi hazırlanmak bizleri mutlu ediyor, iyi ki varsınız…
 

Bundan sonraki fuarlarda buluşmak üzere…