Yükleniyor
automechanika istanbul

Değerli dostlarımız,meslektaşlarımız ve müşterilerimiz.

04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar merkezinde gerçekleşen Otomotiv sektörünün önde gelen fuarı olan Automechenika ‘ya her sene olduğu gibi partnerimiz Koyuncuoğlu oto klima ile katılımımızı sağladık.

Automechanika İstanbul fuarında yerli üretimini gerçekleştirdiğimiz Klima Gaz Dolum cihazları,Klima Sistem Yıkama cihazları ,Kalorifer petek temizleme cihazlarımız ile birlikte yeni ürünümüz olan 4010 klima gaz dolum cihazımız ve havasız kumlama makinamız sergilendi.

İthal ürünümüz olan Kaçak Dedektörü ve Yeni Nesil Klima Gazı Analiz (r1234yf) cihazlarımız tanıtıldı.

Standımızda bu yıl yeni ürün olarak sergilediğimiz  4010 klima gaz dolum cihazı ve havasız kumlama makinamız standımıda yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerimizin en büyük ilgi çeken ürünü olmuştur.

EG Makina’nın yenileme,revizyon firmaları için özel tasarladığı Havasız kumlama makinası insan sağlığına verdiği önem,yüksek verimlilik ve zaman tasarrufundan dolayı standımızda ön plana çıkmıştır.

Her geçen gün yaygınlaşmaya başlayan yeni nesil 1234 yf klima gaz için üretmiş olduğumuz gaz dolum cihazlarımız HUGE 1234YF ve 5020 1234yf cihazlarımız şık tasarımı,kolay kullanım menüsü , aero dinamik tasarımı ve üstün teknoljimizle ziyaretçilerimizden tam not almayı başarmıştır.

Oldukça ilgi gören ürünlerimiz ziyaretçi ve müşterilerimiz tarafından başarılı bulunması bizleri ayrıca mutlu etmiştir.

EG Makina siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve destekle beraber kalitemizi en üst seviyelere yükselterek ulusal ve uluslar arası pazarda her geçen gün değereni arttıran ,tercih edilen bir firma olma yolunda güçlü ve emim adımlarla ilerlemektedir.

2020 yılı yeniliklerimiz için ar-ge departmanımız sizden aldığı destek,öneri ,istek ve taleplerinizle şimdiden çalışmalarına başlamıştır.

 Automechanika  İstanbul 2019 fuarında bayilerimiz ve müşterilerimiz ile bir araya gelme şansını bulduğumuz için çok mutluyuz.Bir sonraki Automechanika  İstanbul fuarı

02-05-2020 görüşmek üzere.