Kalite

KALİTE

EG Otomotiv vizyonu doğrultusunda , gelişen ve güncel teknolojileri  kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan , kolay satın alınabilen , uygun nitelik ve kalitedeki ürünleri geliştirmek , üretmek ve satmaktır. Kalite yönetim sistemimizi uluslararası standartları gereklerini yerine getirecek şekilde dökümante eder ve belgeleriz.

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımları destekleyip , teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimleri gerçekleştirerek , çalışanlarımızın , müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin uzun süreli bağlılıklarını artırırız.

Yönetim sistemimiz ve tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan iş süreçlerinde, Avrupa kalite ve mükemmellik modelleri kriterlerini esas alan bir özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirerek yaklaşımları belirler ve sergileriz.

Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışır , hedef pazarlarda sürekli gelişip ve büyümeyi sağlarız.

Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmaları esas alarak , ‘’KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’’ ilkesinden hareketle , tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası rekabet edebilecek seviyeye yükselterek mükemmelliğe ulaşmaktır.